DOMŮ - Sportovní web pro kluky :: Trocha pohybu nikomu neublíží :-)

Fotbal

Dohodli jsme se, že se příští čtvrtek sejdeme a místo sítě a volejbalového míče přineseme kopačák. Bylo to v létě 2001. Měli trochu strach, že nás bude málo. Ono hrát fotbal v 5-ti lidech vyžaduje opravdu dobrou kondici :-) Ale pořád přicházeli noví kopáči a bylo příště a příště a když přišel podzim, tak jsme objednali i tělocvičnu.

Na jaře v roce 2002 jsme si řekli, že dáme světu vědět a napsali jsme majla fotbalistům v Mnichově a pozvali na přátelák tady v Praze. To jsme ještě nevěděli, že to jsou skoroprofici a zrovna jsme nevyhráli. Byl to ale jeden z nejpěknějších víkendů :). Mnichováci nás na oplátku pozvali na podzimní turnajník k nim do Mnichova a pak jsme jeli do Berlina a zpráva o našem fotbalu se rozšířila po Evropě :)

Náš Fotbálek-nefotbálek je spontánní akce, hrajeme jen tak pro radost, nejsou pevná pravidla pro účast ani pro hru :). Na hřišti a v tělocvičně se objevilo přes šedestát kluků, co už fotbal i někdy hráli, jiní si jenom připomněli hodiny tělocviku. Můžeš přijít jednou, můžeš chodit jak Ti to vyjde, hrajeme od října do dubna každý čtvrtek v tělocvičně, v létě na Letné. Pokud chceš znát podrobnosti, dej vědět Markovi (e-mail: ja_marek@seznam.cz).webmaster: jirka@gaysport.cz